Nadchodzące

No current events.

Szkolenia wstępne BHP
Szkolenia BHP
w języku angielskim

O firmie

Work Training oferuje kompleksową obsługę nadzoru nad warunkami pracy, doradztwo oraz szkolenia. Połączyliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w poszczególnych branżach w celu stworzenia nowoczesnej i elastycznej firmy nastawionej na realizację konkretnych zadań wskazanych przez Klienta. Dążymy do dostosowania wiedzy i kompetencji polskich pracowników i pracodawców do wymogów rzeczywistości gospodarczej. Nasze usługi są odpowiedzią na wyzwania stawiane przez dynamicznie zmieniający się i coraz bardziej konkurencyjny rynek. Staramy się, aby nasi Klienci myśleli i działali szybciej niż inni.

Główne obszary naszej działalności to:
  1.  zarządzanie bezpieczeństwem środowiska pracy (bezpieczeństwo i higiena pracy, prawo pracy, ergonomia, ochrona środowiska); 
  2.  zarządzanie informacją (transfer wiedzy między nauką a biznesem); 
  3.  zarządzanie produkcją (produkt i opakowanie, producent i konsument);
  4.  zarządzanie marką (produkt i opakowanie, producent i projektant);
  5.  zarządzanie zasobami ludzkimi (rekrutacja, selekcja, adekwatność). 
Nadzór nad warunkami pracy polega na sprawowaniu przez naszych inspektorów obowiązków służby BHP na zasadach outsourcingu. Świadczymy również pomoc w realizacji konkretnych zadań takich jak: przeprowadzenie audytu bhp, sporządzenie kontroli kompleksowej czy opracowanie oceny ryzyka zawodowego.

Doradztwo w zakresie prawa pracy obejmuje pomoc działom personalnym w opracowywaniu regulaminów pracy, wynagrodzeń, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz wsparcie w postępowaniu przed sądem pracy.

W ramach doradztwa w zakresie zarządzania produkcją konfrontujemy najlepsze światowe standardy w celu znalezienia praktycznych rozwiązań dla firm produkcyjnych i produkcyjno-handlowych. Promujemy marki i produkty. Planujemy, wdrażamy i badamy efektywność podejmowanych działań tak, aby rozwiązać szereg problemów związanych z zarządzaniem procesem produkcyjnym.

Jesteśmy jednocześnie nowoczesną firmą szkoleniową. Organizujemy szkolenia:  wstępne, okresowe i specjalistyczne z zakresu BHP (również w języku angielskim); dotyczące prawa pracy, zagadnień kadrowych i płacowych; ochrony środowiska; pedagogiki i metodyki; skutecznej rekrutacji i selekcji pracowników; planowania i zarządzania produkcją oraz projektowania produktu i jego opakowania. Na stałe współpracujemy z doświadczonymi trenerami, praktykami i ekspertami w swoich branżach.

Najbliższe

No current events.

BHP

No current events.

<<  Wrzesień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30